KAYDOL

Ücretsiz kaydolun ve
dönüşümü başlatın!

OTURUM AÇ

Giriş yapın ve
dönüşümü başlatın!

Parolanızı mı unuttunuz?

S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm sorularınızın cevabı için önce Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzü ziyaret edebilir veya aşağıda yer alan form aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TÜSİAD Dönüşümü Başlat!, girişimci adayı gençlere yenilikçi bakış açısı ve girişimcilik yetkinliği kazandırmak amacıyla eğitim ve mentorluk desteği sağlayan bir dijital girişimcilik platformudur. Platform sunduğu ücretsiz eğitim ve mentorluk desteğinin yanı sıra gençlere networklerini geliştirebilecekleri bir etkileşim kanalı da sağlamaktadır.

Dönüşümü Başlat! Dijital Eğitim ve Mentorluk Platformu ile gençlere zaman ve mekan sınırı olmadan girişimcilik deneyimi kazandırılması, bu suretle de ülke genelinde girişimcilik yetkinliğinin artırılması amaçlanmaktadır.

1971 yılında kurulan TÜSİAD, Türkiye’nin önde gelen girişimcilerinin ve iş dünyası yöneticilerinin oluşturduğu gönüllü bir iş dünyası kuruluşudur.

TÜSİAD, üyelerinin temsil ettiği kuruluşlar itibariyle Türkiye ekonomisinde üretim, katma değer, kayıtlı istihdam ve dış ticaret gibi alanlarda önemli temsil yeteneğine sahiptir.

Çalışmaları ile rekabetçi piyasa ekonomisi, sürdürülebilir kalkınma ve katılımcı demokrasi anlayışının benimsendiği bir toplumsal düzenin oluşmasına katkı sağlamayı amaçlar.

Genel Merkezi İstanbul’da olan TÜSİAD’ın Ankara’da temsilciliği, Brüksel, Washington D.C., Berlin, Londra, Paris’te uluslararası temsilcilikleri, Çin, Silikon Vadisi ve Körfez ağları bulunmaktadır.

TÜSİAD, Avrupa özel sektörünün temsilcisi olarak kabul edilen şemsiye örgüt Avrupa İş Dünyası Konfederasyonu’nun (BusinessEurope) 1987 yılından bu yana üyesidir.

Daha ayrıntılı bilgi için www.tusiad.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

TÜSİAD Dönüşümü Başlat platformuna isim, e-posta, cep telefonu ve öğrenim durumu bilgilerinizle buradan kayıt olabilir, eğitimleri tamamlayıp mentorluk alma hakkı kazanan 18-30 yaş arası 200 gençten biri olabilirsiniz.

TÜSİAD Dönüşümü Başlat platformundaki tüm eğitimler ve mentorluk süreçleri kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Platformda yer alan tüm eğitimlerin katılım belgesi bulunmaktadır. Tamamlanan her eğitim modülü sonunda kullanıcının adına özel dijital katılım belgesi sistem tarafından oluşturulmaktadır. Katılım belgeleri özgeçmişinize ve sosyal paylaşım profillerinize kolayca ekleyebileceğiniz ve dijital olarak doğrulanabilir niteliktedir.

İletişim Formu

Buradan bizimle iletişime geçebilir ve tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız mümkün olan en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.