KAYDOL

Ücretsiz kaydolun ve
dönüşümü başlatın!

OTURUM AÇ

Giriş yapın ve
dönüşümü başlatın!

Parolanızı mı unuttunuz?

TÜSİAD Dönüşümü Başlat! Projesi Hakkında

TÜSİAD Dönüşümü Başlat!, girişimci adayı gençlere yenilikçi bakış açısı ve girişimcilik yetkinliği kazandırmak amacıyla eğitim ve mentorluk desteği sağlayan bir dijital girişimcilik platformudur.

TÜSİAD Dönüşümü Başlat! projesi ile Türkiye genelinde 1.000’in üzerinde gence özel olarak hazırlanmış erken ve ileri aşama girişimcilik eğitimleri verilmesi ve TÜSİAD ağındaki şirketlerin deneyimli insan kaynağı ile genç girişimcilerin çevrimiçi mentorluk görüşmelerinde bir araya getirilmesi amaçlanmaktadır. 

TÜSİAD Dönüşümü Başlat! kapsamında özel olarak hazırlanan eğitim içeriklerinin yanı sıra platformda, TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! girişimcilik programının eğitimleri de modüllerde yer almaktadır.  Proje ABD Büyükelçiliği’nin hibe programı tarafından desteklenmektedir.

TÜSİAD & GİRİŞİMCİLİK

TÜSİAD Girişimcilik ve Gençlik Yuvarlak Masası olarak ülkemizin en gelişmiş girişimcilik ekosistemleri ligine yükselmesine katkı sağlama vizyonu ile çalışmalar yürütüyoruz. Bu çerçevede girişimcilik konusunu 360 derecelik bir bakış açısıyla ele alarak işbirliği temelli bir yapıda gelişen elverişli bir ekosistem ortamı yaratılmasını amaçlıyoruz.

Girişimci zihin yapısının yaygınlaştırılmasının önemini vurguladığımız çalışmalarımızla genç girişimciliğini ve yenilikçi girişimleri destekliyoruz. Bir yandan da girişimciliğin farklı alanlardaki yansımalarını doğru okumak amacıyla kurumların girişimcilik dönüşümünü desteklemeye yönelik çalışmalara öncülük etmeyi hedefliyor ve böylece ekosistemin tüm yapı taşlarının güçlendirilmesini amaçlıyoruz.